Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)English (United Kingdom)
PRODUKCJA – WYNAJEM – SPRZEDAŻ
Od 2000 roku tworzymy przestrzeń dla Ciebie

Zaufali nam

Please update your Flash Player to view content.
Please update your Flash Player to view content.
Please update your Flash Player to view content.
 
Rzetelna firma

O firmie

KAJA Systemy Kontenerowe działa na rynku od 2000r. Specjalizujemy się w produkcji, sprzedaży i wynajmie różnego typu kontenerów, dodatkowo nasza oferta obejmuje zabezpieczenia przeciwpożarowe, konstrukcje stalowe, ekrany akustyczne, usługi transportu. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego tematu stąd też zaspokajamy potrzeby naszych klientów. Nasz dział technologiczny stawia czoła nawet najbardziej skomplikowanym projektom.

Systemy kontenerowe

Systemy kontenerowe są pierwszy rozdziałem w działalności firmy. Pierwsze kontenery opuszczały halę produkcyjna już w 2000 roku. Od tamtego czasu firma co roku powiększała swoją produkcję kontenerów. Od samego początku kierownictwo postawilo na bogatą ofertę wyposażenia dodatkowego i dokładność wykonania każdej sztuki kontenera. Jak widać podjęta ówcześnie strageria okazała się strzałem w 10. Na dzień obecny firma działa na rynku Polskim i poza granicami. Dowodem są budowy w Francji, Norwegii, Niemczech, Nigerii.

Firma produkuje obecnie wszystkie rodzaje kontenerów. Kontenery inaczej zwane barakami lub pakamerami są wyposażane wg wymogów klienta.

biurowce kabiny dźwiękoizolacyjne stacje benzynowe apteki
szkoły obiekty gastronomiczne zaplecza budów sanitariaty
sklepy ośrodki zdrowia magazyny hotele
kioski stacje bazowe telefonii komórkowej kotłownie wartownie
domy miejsca obsługi podróżnych zaplecza boisk itp.

Zabezpieczenia przeciwpożarowe

Zatrudniamy wyspecjalizowanych pracowników o czym świadczy wysoki standard wykonywanych prac i zadowolenie naszych klientów.

Konstrukcje stalowe

Posiadamy własny dział konstrukcyjny, który pozwala nam projektować specjalistyczne konstrukcje stalowe w programie Auto Cad wg określonych przez przyszłego odbiorce wymogów. Produkujemy konstrukcje stalowe z wykorzystaniem naszej najlepszej wiedzy i doświadczenia oraz zgodnie z obowiazującymi normami i przepisami.

Transport

Wszystkie nasze samochody przestosowane są do profesjonalnego transportu kontenerów. Samochody ciężarowe wyposażone są w hydrauliczne dźwigi siłowe HDS co umożliwia obniżenie kosztów przewozu i rozładunku przez jedna firmę, zajmuje mniej miejsca na budowie.

Usługi cięcia i gięcia na prasie hydraulicznej

Jednymi z usług dodatkowych są usługi cięcia i gięcia na prasie hydraulicznej, linii do rozwijania i cięcia kręgów wzdłuż i w poprzek.

Dodatkowymi atutami firmy są różne wyróżnienia i nagrody:
  • laureat konkursu "Orły Polskiego Budownictwa"
  • dyplom "Gazele roku 2009 - X EDYCJA"
  • "Złoty Certyfikat Rzetelności"
  • materiał filmowy TVP3 Katowice
  • artykuł o firmie w Gazecie Wyborczej
Poprawiony: wtorek, 19 kwietnia 2011 06:27
 

Firma Kaja oferuje sprzedaż, produkcję i wynajem kontenerów: kontenery biurowe, handlowe, sanitarne oraz kontenery magazynowe, socjalne i mieszkalne.